About us


شرکت بازرگانی رایان پارسه ارایه دهنده تجهیزات سرور، شبکه و مراکز داده

 

شرکت رایان پارسه فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ آغاز کرد، در طول دوره فعالیت‌خود در زمینه تامین و راه‌اندازی سرور‌های رایانه ای، تجهیزات شبکه، مراکز داده(دیتا سنتر) متمرکز بوده و با توجه به گسترش روز افزون فناوری اطلاعات و توسعه مراکز داده در سطح کشور، سعی بر آن داشته تا دسترسی به ابزارهای مرتبط و خدمات حرفه ای شبکه ای و اطلاعاتی که نقش حیاتی‌ای در جامعه امروز فناوری اطلاعات ایفا میکند را فراهم آورد.

شرکت رایان پارسه بر این باور است که شفافیت و اطمینان در تعاملات تجاری و خدماتی بین خود و مشتریان رایان پارسه تضمین کننده موفقیت‌های روز افزون و توسعه سریعتر در بازار داخلی است. با وجود محدودیت‌های حاضر در عرصه واردات سیتم های پیشرفته، رایان پارسه همواره سعی بر هموار کردن این راه برای ارایه خدمات به مشتریان خود داشته است.

تیم متخصصان داخلی و خارجی رایان پارسه مستقر در ایران، کانادا و مالزی این فرصت را فراهم می‌آورند تا با کارشناسی‌های خود بتوانند راه‌کارهای مناسب را به مشتریان خود ارایه دهند و هم گام پیشرفت تکنولوژی در عرصه جهانی باشند. رایان پارسه محصولات خود را با قیمتی رقابتی به همراه ارایه تسهیلات مناسب برای برقراری مناسبات تجاری با مشتریان خود عرضه می‌دارد.

 

برخی از محصولات ارایه شده رایان پارسه به قرار زیر است:
 

  • تامین و ارایه سرورهای رایانه‌ای با نام‌های معتبر تجاری اچ پی (HP)، دل (Dell)، سوپر مایکرو (Super Micro) و آی اب ام (IBM)
  • تامین و ارایه تجهیزات شبکه، فعّال (Active) و غیر فعّال (Passive) از جمله انواع سوییچ (Switch)، راوتر (Router)، رک (Rack) و سایر.
  • تامین و ارایه تجهیزات امنیت شبکه (Network Security)
  • تامین و ارایه تجهیزات ذخیره و بازیابی اطلاعات با توان بازده بالا(High Performance Storages)